genel-771192

ANA SAYFA   »  HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Promosyon kupalar markanızın bilinirliğini artırmada, ürün lansmanlarında, fuarlarda ve ticari etkinliklerde firmanızı temsil etmenin harika bir yoludur. Hedef kitlenizle etkileşimde bulunmak için idealdir. Aynı zamanda ofisiniz veya iş yeriniz için her gün mükemmel bir aksesuardır.

İş yeriniz için kişiselleştirilmiş firmanıza özel baskılı kupaları seçerek ziyaretçilere veya müşterilere doğru izlenimini verecek profesyonel bir görünüm yaratacaksınız.

Promosyon Amacı ile Kupa Vermek İçin 4 Neden

Promosyon amacı ile  ücretsiz bir şey vermek, riskli bir hamle gibi görünebilir. Ancak, promosyon ürünleri sürekli olarak diğer reklam türlerinden daha iyi sonuçlara yol açmaktadır. İşte firmanıza, markanıza veya sloganınıza  özel Seramik Kupa veya Porselen Kupa veya  Kahve Fincanı önermemizin sebepleri:

1. Müşterilerin takdiri

Reklamlardan farklı olarak, promosyon ürünleri rahatsız edici değildir ve müşteri deneyiminden uzak durmazlar. Kahve, çay veya sıcak çikolata olsun, herkes zaman zaman sıcak bir içecek sever. Promosyon kupalar, fincanlar  müşterilerinizin işinize güvenmesini ve hayran kalmasını teşvik eden değerli bir şey sunar.

2. Hediyeler Teşvik Sağlıyor

Diplomatların gergin müzakerelere dalmadan önce hediye vermeleri tesadüf değil. Düşünceli bir jest, konuşmanın geri kalanı için olumlu bir ton ayarlar. Müşterilere, korumalarını devirmeleri için bir neden verin; böylece “evet” almak için çok çalışmak zorunda kalmazsınız.

Satın alma modunda olmayan müşteriler, minicik bir hediyeniz ile fikir değiştirebilirler.

3. Pazarlama Erişimi Ortalamanın Üstünde

Her pazarlama kampanyası “Gerçekten hedef kitleme ulaşıyor muyum?” Sorusunu gündeme getiriyor. Pazarlamada, müşterileri daha alıcı hale getirmek için ideal koşulları yaratmaya odaklanıyoruz. Mesajınız sadece zamanlama ve motivasyon doğru olduğunda hedef kitlenize ulaşır.

Promosyon ürünleri ile, insanlardan para harcamalarını veya önemli bir taahhütte bulunmalarını istemiyorsunuz. Müşterilerin bir hediyenizi reddetmek için çok az nedeni vardır veya hiçbir nedeni yoktur, bu nedenle promosyon iletinizin hedef kitleye ulaşması daha olasıdır.

Yapılan bir ankete göre, ortalama olarak, tüketicilerin sadece yüzde 20'si promosyon ürünlerini atmaktadır. Buna karşılık, tüketicilerin yüzde 68'i çevrimiçi reklamları atlıyor, yüzde 66'sı TV reklamlarından uzaklaşıyor ve yüzde 50'si istenmeyen e-postaları görmezden geliyor.

4. Markalı Ürünler Tanıma Artışı

Müşterilerin, hediyenizi teslim ettiğiniz anda işletme adınızı unuttuğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. 10 kişiden dokuzu promosyon ürünlerindeki markaları hatırlıyor ve 10 kişiden 7'si harekete geçme çağrısını hatırlıyor.

Promosyon kupaları, müşterileri markanıza kazandırma konusunda yüksek potansiyele sahiptir. Hevesli bir kahve ve çay içicisi, çeşitli bir kupa koleksiyonunu toplamayı sever. Ve ne zaman sıcak bir içecek tüketseler, markanız diğer insanların görmesi için sergileniyor.

Bunun için sizlere  markalı (Porland, Güral Porselen, Kütahya Porselen vs.) veya markasız seramik, porselen, cam dahil baskılı kupalar ve kahve fincanları alternatifleri sunuyoruz.

Firmamız, kupalarınız için doğru görüntüleri ve tarzı seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

...................................................................................................................................................

Seramik ve porselen üzerine, aradığınız her türlü ürün, bizde;
Ekonomik ve kaliteli!…
Zamanın ve hızlı çalışmanın değerini biliyoruz.
An ve an takip edip ve gününde teslim ediyoruz.
Rengarenk ürünler SEZAR’da sizleri bekliyor…

Kaçırmayın…

...................................................................................................................................................


 

KURUMSAL BİLGİLER

ITO Sicil No: 897156  Vergi Dairesi: Erenköy
Mersis No: 3733065353800028 Vergi No: 37330653538


 

HESAP NUMARALARI

QNB Finansbank  Akbank

SEZAR Turizm Organizasyon 
Hayriye Gamze TUGAY 
IBAN: TR69 0011 1000 0000 0041 7616 46

Hayriye Gamze TUGAY
IBAN: TR91 0004 6006 3288 8000 1224 90

FİRMALARA ÖZEL

2021. Copyright © SEZAR PORSELEN.

Avinga | XML